İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

İptal Koşulları

 

Alıcı, satın almış olduğu ürünü/ürünleri, ürün kendisine ulaştıktan sonra, ilgili bakanlık ve yönetmelik hükümleri gereğince 7 (yedi) iş günü içinde iade etme hakkına (cayma hakkı) sahiptir. Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

 

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları

 

Ürün iadesi için;


Öncelikle [email protected] e-posta adresine yazılı olarak ya da diğer iletişim yollarını kullanarak iade talebi oluşturulması gerekir. 
Sonrasında firmamız tarafından yapılacak yönlendirmeye göre iade süreci başlar.

 

  • Ürün fatura ve irsaliyesi,
  • Ürün kutusu, ambalajı ve ürünle birlikte gönderilen aksesuarlar,
  • Ürün faturası, olmadan iade şartları geçerli olmaz.
  • Ürün alıcı tarafından kullanılır veya ürünün zarar görmesi durumunda iade kapsamı dışında kalır.

 

Kişiye özel olarak üretilmiş/değişiklik yapılmış ürünler iade kapsamı dışındadır. Ürünler tarafımızca kontrol edilerek kamera kaydı altında koruyucu kutu ve  ambalajı ile birlikte paketlenmektedir ve ürün alıcıya hasarsız olarak ulaştırılmaktadır. Ürün iade sonrası tarafımıza ulaştığında hasar tespiti yapılır ise  geri ödeme yapılmayıp hasar giderilerek alıcıya geri gönderilmek üzere tekrar paket edilir, hasarın tamiratı mümkün değil ise doğacak zarardan  (www.butikponcik.com) Yusuf Kaan Zağlı sorumlu değildir.

 

İade sürecinde yukarıda bahsedilen olumsuz şartlar söz konusu olmaz ise ürün tarafımıza ulaştığında en geç 7 iş günü içinde alıcının vereceği ilgili hesap  numarasına havale ya da eft ile, ödediği miktar kesinti yapılmadan geri ödenir.

 

İade ve değişim süreçlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Alıcı satın almış olduğu ürünü, ürün kendisine ulaştıktan sonra 7 (yedi) iş günü içinde değiştirme hakkına sahiptir. Değişme koşulları iade koşulları ile  aynı olup ayrıca aşağıda belirtilen hususlar de geçerlidir;

 

  • Ürünün satın alınmış olduğu tarihten/saatten sonra sergilenen ürünler ile değişim yapılamaz.
  • Değişime konu olan ürünün satın alınmış olduğu fiyat geçerli olup, yerine alınacak ürünün güncel fiyatı üzerinden işlem yapılır.
  • Değişim sürecinde meydana gelecek gönderim ücretleri alıcıya aittir.
  • Bir ürün için sadece bir kez değişim yapılabilir.
  • Değişimi yapılan ürünün iadesi yapılamaz. 

 

İletişim

 

Firma Adı: Butik Ponçik ( Yusuf Kaan Zağlı)

 

☎️ 05524020022

📩 [email protected]

🌐http://www.butikponcik.com